Unkar

MARKALARIMIZ

Hakmar

Yayalar Mh. Ankara Cd. No:173 Pendik/İSTANBUL

Telefon : +90 (216) 307 93 93 +90 (216) 307 95 95

Faks : +90 (216) 307 77 90

1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 19’a çıkartmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.
 
Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle Hakmar; hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.
 
Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen; personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte, kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını güleryüzlü servisle pekiştirmektedir. Belki de bu yüzden bölgesinde müşterileriyle bütünleşmiş ve adı neredeyse marketçilikle birlikte anılır olmuştur.
 
Özel marketçilik yazılımları ve pos sistemleriyle birbirlerine online ve entegre bir şekilde bağlı olan Hakmar Alışveriş Merkezleri, 15.000 çeşit ürün çeşidiyle; tüketiciye daha hızlı ve daha etkili bir hizmet sergilemekte, yenilikleri an be an uygulamaktadır.
 
Kurumsallaşmaya büyük önem veren Hakmar; başlatmış olduğu ISO 9001:2000 çalışmalarını sonuçlandırarak hizmet kalite belgesi alma hedefini gerçekleştirmek üzereyken, diğer yandan unlu mamül imalathaneleri için gerekli en yüksek belge olan HACCP'e de çok yakın bir gelecekte sahip olacaktır.
 
Şube sayısını, ürün ve hizmet kalitesini en kısa ve en hızlı sürede İstanbul'un tamamına yayma hedefi ise; Hakmar'ın temel ideallerindendir.