Unkar
Unkar Gıda çözüm ortakları olan firmalara; Unkar Gıda markası adı altında, Türkiye'de paketli ekmek üretiminde söz sahibi olan Mc Donalds'ın tedarikçisi ISBOLD'a Sandviç, Hamburger, Susamlı Hamburger, Kepekli Sandviç üretimi yaptırmakta , Burger King'in tedarikçisi Ata Grubuna ait olan Ekmek A.Ş.'ye de Tost ve Kepekli Tost Ekmeği üretimi yaptırtmaktadır. 
 
Başlıca Varollar, Kar-Un-San, Çamlık Ekmek gibi Anadolu Yakasının seçkin ekmek firmalarıyla çalışan Unkar Gıda, bunların dışında güncel ekmek ve yöresel ekmek olarak İzmit'ten, Beykoz'a kadar yaklaşık 120 adet tedarikçi firmayla da iş ilişkilerini sürdürmektedir. 
 
Paketli gruptan Lavaş ürettirdiği firmaların yanında, Mutlu-Kal, Ali, Galeta ürettirdiği firmalar mevcut olup, Unkar Galeta, Baysan, Kurabiye ve Yufkayı, Donuk ürünlerin bir kısmını, Mantı, Sigara Böreğini de kendi Tatbak fabrikamızda ürettirmekteyiz. Bunların yanında Metropol İzmir'e milföy hamuru ve pizza üretimi, Pelit Pastanelerine de Tat-Do adı altında pasta üretimi yaptırtırken, Alpedo Dondurmayla (Tat-Do) üretimlerini Kervan Pastaneleri yaptırıyoruz. 
 
Etli Grup ürünlerimizin tamamını Sultanahmet Köfte'ye ait olan Köftehane markasına %100 dana etinden, Helal Belgesi olan bir firmaya yaptırmaktanda gurur duyuyoruz. Çalıştığımız tüm firmaların TSE, ISO, HACCP gibi kalite güvence belgeleri, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından İzin ve Helal Belgeleri mevcuttur. Tüm bu belgeler yalnızca üretici firmalar da değil, kendi firmalarımızda da aynı belge ve izinler mevcuttur ve sürekli olarak kontrolleri yapılmaktadır.