Unkar

KURUMSAL

Unkar Gıda; Hakmar Mağazacılık ve Merkezlerinin ekmek tedariğini temin etmek amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. 2014 yılına gelindiğinde; 120 farklı fırından 25 araçlık bir ekiple ekmek alımı gerçekleştirilmektedir. Toplam da 1,5 milyon TL’lik güncel ekmek organizasyonu yapılmakta, sektöre liderlik yapan güvenilir firmalara Unkar markalı ürünler ürettirilmektedir.

 

Türkiye’de elit firmalarla çalışan ISBOLD firmasına paket ekmeklerini, Burger King ve Popeyes gibi markaların tost ekmeklerini üreten ATA Grubuna tost ekmeklerini, pizza ve milföy üretimini METROPOL Grubuna, Maraş Dondurması üreticisi KERVAN Grubuna da standartlarını Unkar’ın belirlemiş olduğu ürünleri ürettirmektedir.

 

Günlük yapılan yapılan sevkiyatlar için özel üretilmiş, soğuk hava zincirini devam ettiren araçlarla, 295 noktaya ve Discount mağazalara sandviç, tost ekmeği, lavaş, kurabiye, galeta, beze gibi ürünlerin dağıtımını gerçekleştirmektedir.

 

Unkar; 550 m²’si soğuk hava deposu olmak üzere 1100 m² üzerine kurulmuş bu yapı, 7/24 güvenlik, bakım, onarım amaçlarıyla denetlenmektedir. Unkar aynı zamanda Hakmar Ailesinin un ihtiyacını da kaliteli markalardan temin etmekte, ÖTEKTİK araçlarıyla da soğuk hava zincirini bozmadan ürünleri tüketiciyle buluşturmaktadır.

 

Sadece para kazanmaya dayalı bir anlayış yerine toplumun yararı için sürdürülebilir gıda politikasına göre üretim yapmak olan satış vizyonuyla, Unkar için; insanların güveni paradan önce gelmektedir.