Unkar

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Tatbak

Velibaba Mahallesi Görkem Sokak No:3 Pendik/İSTANBUL

Telefon : +90 (216) 307 85 95

Faks : +90 (216) 307 08 99

Temelleri 2001 yılında atılan Tatbak; 2005 yılına kadar Hakmar bünyesinde faaliyetlerine devam etmiş, daha sonra açılışını yaptığı Pendik-Alt Kaynarca şubesiyle müşterisine merhaba demiştir. 2014 yılına gelindiğinde Anadolu Yakasında 79, Avrupa Yakasında 9 şubesiyle hizmet vermektedir.
 
2014 yılı itibariyle; günlük olarak 7 bin adet yaş pasta ve 250’nin üzerinde ürün çeşidiyle üretim yapan Tatbak; helal sertifikası ile de güven vermekte, kuruyemiş ve meyve gibi günlük ürünlerini üretici firmadan almaktadır.
 
Tatbak; ürünlerini kendi mağazası ve Hakmar Mağazaları içerisinde bulunan stantlarında halka sunmaktadır. Ürünler günlük olup, satılmayan ürün bir sonraki güne bırakılmadan geri toplanır.
 
Temiz, itinalı ve özverili bir çalışma alanı olan Tatbak İmalathanesinde, 200’e yakın personele kadrosuyla baklava, sarma, kadayıf, kuru pasta gibi Tatbak departmanlarında hazırlanan ürünler fırınlanıp; şerbetleme, paketleme, kolileme ve hassas terazilerde tek tek tartılması yapılarak; sevkiyata hazır hale getiriliyor.
 
Tatbak’ın vizyonu; gıda sektöründe sürekli gelişimi hedef alan, müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.
 
Tatbak’ın misyonu; firmanın sahip olduğu bilgi ve finans kaynaklarını katma değere dönüştürerek sürekli geliştirmek ve kaliteyi en uyguna üreterek müşterisine sunmaktır.
 
Tatbak; vizyonu ve misyonu gereği kaliteli, hesaplı ve toplumdaki her bireyin damak tadına hitâb eden ürünleri; piyasaya sunan, sektöründe saygın bir firmadır.